انتخاب صفحه

سیستم های کنترل DMX

نرم افزار

نرم افزاری منحصر بفرد   Depence محصول شرکت Syncronorm با قابلیت تصویرسازی منطبق بر سناریوی طراحی شده این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد تا قبل از اجرا نتیجه نهایی کار را مشاهده نمایید.

سخت افزار

سخت افزارهای تولیدی به شما این قابلیت را میدهد بدون محدودیت تمامی دیوایس ها خود را مدیریت کرده و جزئیات سناریوهای خود را به نمایش درآورید .

هدف

هدف کاربردی سیستم نرم افزاری و سخت افزاری Syncronorm  ایجاد امکان کنترل اجزا پروژه چه به لحاظ زمانبندی چه به لحاظ قابلیت از جانب شماست

.

استراتژی

استراتژی شرکت ما علاوه بردر اختیار قراردادن امکان سفارش ساخت انیمیشن پروژه های شما ، انتقال دانش نرم افزاری در سطوح مختلف صنعت آبنما ، با آموزش کاربردی نرم افزار Depence به تمامی همکاران است .

نرم افزار کنترل

نرم افزار کنترل Depence قابلیت اجرای سناریوهای متنوع در پروژه های مختلف را دارد.

 

تکنولوژی در دسترس شماست

بکارگیری امکاناتی که قابلیت نمایش هر ایده ای قبل از اجرا را داشته باشد جهت تولید پیش نمایش افکت ها ، توام با  جزئیات فنی و اجرایی ، نقش به سزایی در بازاریابی فعالیت شما دارد از طرفی دیگر امکان استفاده از تجهیزاتی که تحت پروتکل DMX می باشند محدودیت ها را از پیش روی شما برخواهد داشت

قابلیتی برای نمایش ایده های شما

برای اجرای سناریوی جذاب و تمامی افکت های قابل برنامه ریزی در نمایش نور و آب انتخاب هوشمندانه شما بکارگیری سیستم های Syncronorm  خواهد بود.

پکیج نرم افزاری

نسخه های متنوع نرم افزار Depence منطبق بر نیاز و حجم پروژه ها قابل انتخاب می باشند .

سخت افزار

آشنایی با سخت افزارهای کنترل DMX ساخت شرکت Syncronorm طیف وسیعی از امکانات در زمان اجرای پروژه ها را در اختیارتان قرار خواهد داشت.

به جمع ما بپیوندید

طیف گسترده ای از خدمات نرم افزاری و سخت افزاری برای تمامی پروژه های آبنما را بخدمت بگیرید